Uwierz w siebie! Książka, która dodaje pewności

Twoje dziecko w siebie nie wierzy? Brakuje mu pewności siebie w kontaktach z rówieśnikami? Ta książka jest dla Was! Napisana pod okiem psychologa dziecięcego pokaże dziecku, że wiary w siebie można się nauczyć. A rodzicowi dostarczy cennych wskazówek jak wspierać malucha w budowaniu prawidłowej samooceny.

Tekst: Asia Olejarczyk
Ilustracje: Ola Makowska
Wyd. Jedność, 2023

Pewnie każdy choć raz zwątpił w swoje siły i poczuł, że jakieś zadanie lub wyzwanie go przerasta. Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa wiele praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom uwierzyć w siebie i poczuć własną wartość, bez porównywania się z innymi. Dorosłym zaś daje impuls do wspierania dziecka w odkrywaniu swoich mocnych i słabszych stron.

PRZEJDŹ DO SKLEPU wydawcy lub NAPISZ DO MNIE, jeśli chcesz egzemplarz z autografem!Recenzje

Ta książka powinna być lekturą obowiązkową w każdym domu! To nie tylko ciekawa, mądra opowieść dla dzieci, ale także bardzo potrzebna lektura dla rodziców i opiekunów. KLIK!

W naszej bajce

Książka Asi Olejarczyk pomaga najmłodszym oswoić nieśmiałość i nauczyć się wierzyć w siebie. Dzięki tej lekturze także rodzice zyskają podpowiedź w jaki sposób, za pomocą słów i gestów na co dzień pielęgnować w pociechach poczucie wartości i podnosić ich samoocenę.
Kochajmy, pokrzepiajmy dobrym słowem, słuchajmy i żyjmy sprawami naszych dzieci, a w przyszłości nasza troska zaowocuje odwagą i wysoką samooceną tych dziś małych i wciąż uczących się świata ludzi, która pozwoli im podążać za tym, czego najbardziej pragną i o czym marzą. KLIK!

zabciaczyta