Pampiludki na Szlaku Szczęścia

Ilustracje: Agnieszka Filipowska, wyd. Dreams, 2017

Tym razem baśniowe pampiludki zabierają małego czytelnika na wędrówkę, która przybliży mu znaczenie Ośmiu Błogosławieństw. W jaki sposób możemy „łaknąć sprawiedliwości”? Jak ktoś cichy może na własność posiąść ziemię? Co w ogóle znaczy „błogosławiony”? No i kim jest Sara, nowa przyjaciółka Gideona i Alimemka?

Pampiludki na Szlaku Szczęścia to kolejny zbiór opowiadań o mieszkańcach Pampilii, który z prostotą i dziecięcą wrażliwością objaśnia najmłodszym czytelnikom zawiłości wiary chrześcijańskiej.

Przejdź do sklepu 

Asia Olejarczyk, Pampiludki na Szlaku Szczęścia, wyd. Dreams 2017
Asia Olejarczyk, Pampiludki na Szlaku Szczęścia, wyd. Dreams 2017

Recenzje

Małe wielkie książki:

Polecam, bo warto mieć taką książeczką w domowej biblioteczce. Warto do niej wracać i przypominać, co w życiu jest wartościowe i najważniejsze. Dzieci mogą nas nieraz zaskoczyć przykładami z życia Pampiludków, a nawet niejednego dorosłego wprawić w zakłopotanie, gdyby zdarzyło mu się postąpić niezgodnie z zasadami Doliny Uśmiechniętych, Cierpliwych i Hojnych
KLIK

Anna Sikorska:

Wykreowana przez Asię Olejarczyk kraina pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca do myślenia i dyskutowania na temat wiary. Ponad to czytelnicy dowiedzą się jakie postawy są właściwe, dlaczego bardzo ważne jest niesienie dobra, zrozumienie innych, empatia, dobre intencje, miłość do ludzi, pokój, sprawiedliwość.
KLIK