„Nie czytaj mnie” – książka tylko dla zawziętych dzieciaków

Tekst i ilustracje: Asia Olejarczyk

wyd. Dreams, 2023


Przedstawiam Wam mój ilustratorski debiut i zarazem najbardziej odjechany pomysł na książkę, jaki kiedykolwiek wpadł mi do głowy. Książka, która… zniechęca dziecko do czytania! Ale czy na pewno? Recenzje małych czytelników i ich mam mówią, że mój chytry podstęp zadziałał i książka jest czytana od deski do deski!

A czy wy doczytacie do ostatniej strony? Podejmiecie wyzwanie?


Przeczytaj fragment

Przejdź do sklepu wydawcy,

a jeśli chcesz kupić egzemplarz z autografem, napisz do mnie!


Recenzje

Autorka książki, którą chcemy wam pokazać, bardzo sprytnie i z pomysłem zachęca dzieci do czytania. Jak wiadomo, nasze pociechy często robią dokładnie na odwrót niż byśmy tego chcieli. Nic więc dziwnego, że tytuł „Nie czytaj mnie” zadziała zupełnie odwrotnie.

GabiZuzia

Dzieci i starsi chętnie się nią pobawią, bo to wydanie zachęcające do lektury. Książka próbuje zniechęcić czytelników w różny sposób i raczej z nieudanym skutkiem, bo każdy, kto zobaczy tytuł, zagląda do niej z ciekawością. 👏 Wysiłki książki stają się śmieszne, dzięki czemu zapewniają dużą dawkę śmiechu i zabawy. 

Zaczytane Strony

Śmiechu co nie miara, gdyż ta książka, mimo iż nie chce być czytana to jednak w zabawny sposób zachęca by przewracać strony dalej 🤭

Bardzo Wam polecamy jej NIE czytać.
Chyba, że jesteście zdeterminowani i wytrwacie do końca
💪

Bookszonki

Książka jest genialna! Używa ona małego szantażu w bardzo ciekawy sposób – może troszkę wchodzi na ambicję? Mały czytelnik z pewnością stwierdzi: „Ja nie przeczytam? Oczywiście, że przeczytam!” i właśnie takim sposobem zachęca dzieci do rozpoczęcia przygody z pięknym światem książek. Dodatkowo te ilustracje!! Cudowne! Ich autorką jest Asia Olejarczyk, która jest także autorką książki. (…) Jeśli macie w domu małe pociechy, nie zastanawiajcie się – sięgnijcie po tę pozycję i rozpocznijcie razem cudowną czytelniczą przygodę 😊

Justyna