Zaopiekuj się króliczkiem

Interaktywna książeczka z mazakiem suchościeralnym

Ilustracje: Beata Batorska, wyd. Aksjomat 2020

W tej książce mieszka pewien sympatyczny króliczek. Zaopiekujesz się nim? Rozwesel go, uratuj z opresji, urządź mu przytulne mieszkanie, zaprojektuj fantazyjny kostium. Rysuj i zmazuj do woli, za każdym razem wymyślając coś nowego! Bawiąc się książką, dziecko rozwija wyobraźnię i zdolności manualne, uczy się czytać ze zrozumieniem, kształci myślenie przestrzenne.

Przejdź do sklepu

Recenzje

Fantastyczne książeczki, które zapewnią dzieciom dużo kreatywnej zabawy. Są to nowości z wydawnictwa Aksjomat, które idealnie sprawdzą się dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Moim chłopcom bardzo się spodobały i spędzili nad nimi naprawdę sporo czasu, a co najważniejsze- nie skończyło się na jednym razie. To jest właśnie ogromna zaleta tego typu publikacji-dają nieograniczone możliwości zabawy. To, co dzieci narysują, czy napiszą pisakiem dołączonym do książeczki mogą z łatwością zetrzeć przy pomocy małej gąbeczki. Sprawia to, że już po chwili można rysować od nowa. Jest to również doskonałe rozwiązanie w przypadku, kiedy mamy więcej niż jedno dziecko. 

„Zaopiekuj się króliczkiem” to książeczka interaktywna, w której mieszka mały króliczek. Zadanie dzieci polega na zaopiekowaniu się zwierzątkiem, poprzez wykonywanie poleceń zamieszczonych na stronach. Króliczka trzeba na przykład nakarmić, rozweselić, urządzić mu mieszkanie, czy zaprojektować ubranko. Trzeba również bawić się z nim, a nawet uratować go z kłopotów. Jak to wszystko zrobić? Po prostu uruchomić wyobraźnię, chwycić pisak i narysować to, co przyjdzie nam do głowy. 

Mama Filipka i Kubusia KLIK