Wyprawa po skarb

Książeczka aktywizująca z mazakiem suchościeralnym

Ilustracje: Piotr Nowacki, wyd. Aksjomat 2020

Wyrusz wraz z Gapciem w cudowną podróż w poszukiwaniu tajemniczego Złotego Miasta! Sporządź mapę, narysuj potrzebne pojazdy, pokonaj przeszkody w dzikiej dżungli, by w końcu odnaleźć skarb. Rysuj i zmazuj do woli, za każdym razem wymyślając coś nowego! Bawiąc się książką, dziecko rozwija wyobraźnię i zdolności manualne, uczy się czytać ze zrozumieniem, kształci orientację przestrzenną.

Przejdź do sklepu

Recenzje

„Wyprawa po skarb” to książka, z którą Okruszek wybierze się wraz z Gapciem w cudowną podróż w poszukiwaniu skarbu. Aby go odnaleźć maluch będzie sporządzać mapę, rysować potrzebne pojazdy i pokonywać przeszkody w dzikiej dżungli. Dziecko może rysować i zmazywać do woli i dzięki temu za każdym razem wymyślać coś innego. To książka, która będzie idealna dla dzieci powyżej 5 lat.

Strony książeczek zostały zrobione ze specjalnego, śliskiego papieru, po którym dzięki dołączonemu do każdej książki pisakowi z gąbką możemy wielokrotnie pisać, malować i zmazywać. To taka niekończąca się zabawa połączona z nauką, która zachęca dzieci do aktywności. Ponadto to książki, które rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne i logiczne myślenie, uczą czytać ze zrozumieniem, kształcą orientację oraz myślenie przestrzenne. Ich interaktywność pozwala na kreatywne spędzenie czasu wolnego z Okruszkiem.

Biblioteczka Okruszka KLIK