Hopek i Hopka

Nakład wyczerpany

Miniseria: Zabawa w chowanego oraz Przygoda z liczeniem

Ilustracje: Wojciech Stachyra, wyd. Aksjomat, 2018

Interaktywne książeczki z registrami do zabawy i nauki liczenia oraz nowych wyrazów. Z parą wesołych przyjaciół Hopka i Hopki dziecko wykonuje zadania: nazywa, liczy, wyszukuje, przeskakuje na różne strony. Zabawa z tą książką to prawdziwa przyjemność!

Recenzje:

Biblioteczka okruszka

Świetna propozycja dla naszych Okruszków, która bawi, a zarazem uczy nowych wyrazów. Dzieci potrzebują różnorodnych wyzwań. Dzięki nim prawidłowo się rozwijają, zyskują satysfakcję ze swojej samodzielności oraz gromadzą cenne dla nich pochwały. “Hopek i Hopka – Zabawa w chowanego” to interaktywna kartonowa książka z registrami, która wymaga od malucha dużo spostrzegawczości. Bohaterowie chowają się na każdej stronie tej książeczki, a zadaniem maluszka jest ich odszukać. Z parą wesołych przyjaciół dziecko wykonuje różne zadania – uczy się nowych słów, nazywa, wyszukuje na kolorowych stronach ukrytych bohaterów, przeskakuje według polecenia na inne strony (w tym celu bardzo przydatne stają się registry). Zabawa z Hopkiem i Hopką to czysta przyjemność!

Książeczka inna niż wszystkie. Za każdym razem wywołuje uśmiech na twarzy i daje tyle samo radości co za pierwszym razem. Warto ją mieć!
KLIK

Mama Filipka i Kubusia

Ta sztywnostronnicowa książeczka to doskonałe narzędzie do nauki cyferek i liczenia. Oczywiście w bardzo luźnej, zabawowej formie. Dzieci są tutaj zachęcane do aktywności i wykonywania prostych działań. Hopek i Hopka zapraszają je do wspólnej zabawy- na przykład poprzez policzenie owadów na łące, oczów potworków czy kwiatów w wazonie. Od wyniku działań zależy, na którą stronę trzeba udać się w następnej kolejności.

W książeczce są dwa warianty zabawy- w zależności od tego, czy na pierwszej stronie wybierzemy zabawę z Hopką, czy z Hopkiem. Muszę przyznać, że u nas ta książka stała się hitem, Kuba polubił ją od pierwszej strony i teraz nie ma już dnia, żebyśmy nie przeżyli małej przygody z liczeniem.
KLIK