Yeti, w którego nikt nie wierzył

Ilustracje: Aleksandra Gołębiewska, wyd. Ezop, 2019

Wydawnictwo Ezop

Istnieniu yeti przeczy nauka! Przeczą liczby i fakty! Wszyscy w klasie twierdzą, że yeti nie istnieje. Tylko jeden chłopiec, narażając się na śmiech kolegów, mówi, że on w yeti wierzy. Czy wiara chłopca sprawi, że gdzieś w Himalajach tajemniczy stwór usłyszy jego głos
i stanie się bardziej realny?
Piękna i wzruszająca opowieść o tym, jak niemożliwe staje się możliwe. Wystarczy wierzyć w siebie!

Asia Olejarczyk, Yeti, w którego nikt nie wierzył, wyd. Ezop, 2019
Asia Olejarczyk, Yeti, w którego nikt nie wierzył, wyd. Ezop, 2019

Przejdź do sklepu

Recenzje:

Maluszkowe inspiracje:

Takich książek nie spotyka się często. To prawdziwa perełka, której absolutnie nie można przegapić wśród natłoku dziecięcych publikacji. Bardzo mądra treść, niesamowite ilustracje – w ogóle całe wydanie jest przepiękne. Autorce udało się wpleść w bajkową historię opowieść o każdym z nas. Ta historia uświadamia nam coś niezwykle ważnego albo przynajmniej o tym przypomina.
Dawno nie czytałam tak dobrej książki skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym. Książki, która wciąga od pierwszych stron i z każdą kolejną kartą pozwala odkryć coś nowego.
KLIK

Qlturka.pl:

Książka „Yeti, w którego nikt nie wierzył” to historia o tym, że wiara czyni prawdziwe cuda, dodaje skrzydeł i porywa innych. Jest doskonałą lekturą dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat i doskonałą okazją do rozmowy na temat tego, jak ważna jest wiara w siebie i co można dzięki niej zyskać.
Bardzo cenię książki, które budzą ciekawość i emocje w moim dziecku. Czuję wtedy, że dzieje się coś bardzo dobrego.
KLIK

Pop Out of Poppy:

Cudownie ciepła (pomimo lodowej scenerii), zabawna, wzruszająca opowieść o sile wiary i wyobraźni, o przyjaźni, o odmienności, o tożsamości i poczuciu własnej wartości.
KLIK